LilSnoopy Corporation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Денят на едно Емо!

+2
Lolalit
black_vi
6 posters

Go down

Денят на едно Емо! Empty Денят на едно Емо!

Писане  black_vi Чет Юни 26, 2008 11:24 pm

5.00 - Събуди ме пияната ми по-малка сестра. Прибра се!!! На нея и дай да пие водка и да се шляе по концерти, тя не ме обича. А ето аз на нейните години събирах монети. Сега отново няма да мога да заспя, ще трябва да си гриза лака.

6.00 Доогризвам лака си.

7.00 Майка ми за малко не видя, че си гриза лака. Каза, че аз съм идиот - измъчен и, че трябва да отивам на училище. She makes me cry.

7.05 Започнах да се обличам, сложих си панталоните - теснички. Значки - повече, повече, повече. ФАК! Изгубил съм си една значка. Да не си забравя якето и да си направя очите по-черни.

7.20 Сестра ми ме видя и започна да вика. Тъпа пънкарка.

7.21 Една значка се откачи. Закачих я пак.

7.28 Една значка се откачи. Закачих я пак.

7.35 Сложих си якето. Излизайки от вкъщи забелязох, че една значка я няма. Намерих я и си я сложих.

7.50 Оказа се, че съм си сложил чорап, а не шапка (Ето защо ми е било малко по-тясна). Shit happens. Върнах се сложих си шапката и тръгнах на училище.

8.20 Закъснях за урок, не ме пуснаха, стоя в коридора. Плача.

8.41 Часа свърши. Влезнах в стаята, хвърлих чантата си и отидох да се цупя.

8.43 I hate my life. Стоим с емо-тата заедно и 5-мата плачем.

9.00 Седя в час и плача.

9.10 Изгониха ме от час, стоя в коридора, плача..

9.15 Отивам до тоалетната.

9.16 Стоя в тоалетната, за да се изпикая. Започнах да плача и забравих да *цензура*..

9.17 Излизайки от кенефа, една значка ми падна в чинията. Извадих я и я сложих.

9.18 Гледам се в огледалото, а аз съм симпатичен. Трябва да се снимам...

9.31 Междучасие. Дойдоха емовете и казаха, че съм истински. Мина малката ми сестра и започна да вика. Казах и, че има ебан вик. Ритна ме с кубинките си. She makes me cry.

9.35 Емовете и казаха, че не е права. Тя ги преби всичките.

9.37 Исках да избягам, и получих кроше.

9.44 Седя в час, болят ме вените.

10.10 Написах предсмъртно писмо на чина си.

10.12 Учителката го видя и ме изгони. Кучка. Стоя и плача.

10.21 Стоя в столовата. Започнах да плача и забравих да ям. Видях малката ми сестра - пак ме удари. Излизайки от столовата една значка ми падна в помията. Извадих я и си я закачих.

10.29 Видяха ме емовете и ми казаха, че съм истински емо.

10.40 Седя на урок и пиша предсмъртното си писмо. Все още няма кръв. Ебал съм я, важното е да колкото се може по-тъжно.

10.50 Свърших и се опитах да го прочета пред всички, но учителката ме изгони. Значката ми падна зад парното, извадих я и си я сложих.

11.11 Междучасие. Емовете видяха значката ми. Казаха, че съм истински. Прочетох им моето писмо. Казаха, че съм още по-истински. Мина по-големията ми брат, показах му предсмъртната ми бележка, той каза че съм идиот, и че това не е истинско. Попитах го кое е истинско. Той ми даде да слушам плейъра му. Ramones и Sex Pistols.

12.30 Слушах ги на урока ми. Изплаших се и заплаках. Избягах от урок. ( Знаех, че брат ми слуша лайна, но чак такива...). Докато бягах ми падна една значка. Вдигнах я и си я сложих. Догони ме един учител завлачи ме в клас и ми каза, че съм *цензура*. Изгони ме в коридора.

12.45 Стоя и плача.

12.50 Дадох на приятелите ми плейъра. Кости падна по гръб, Вася заплака, Владо си призна, че му е свършил розовия лак и изпадна в депресия, Ленко избяга със вик, падна му една значка.

Брат ми видя тази гледка, взе си плейъра, срита ме и каза, че сме педерасти.

13.00 Започнах да ухажвам Светла, каза че съм гаден *цензура* и *цензура*. YES! Това момиче ме харесва.

Седя и плача от радост.

13.20 Учителя ме изгони от клас.

13.40 Звънеца. Изчаках емовете. По ред, изпускайки си значките и закачвайки си ги, се прибрахме вкъщи. Разбрахме се да се видим в 4.

14.00 Прибрах се вкъщи, няма никой. Включих си Tokio Hotel, седя и си гриза лака на ноктите.

14.20 Дойде си малката ми сестра. Изключи магнетофона и легна да спи.

14.40 Включих магнетофона, събудих сестра си... Удари ме, а аз се опитах да и отвърна...

14.50 ААААА!!! She makes me cry.

15.00 Седя завързан за парното със кърпа в устата и слушалки в ушите. Свири нещо ужасно. I want to die!!!

15.10 Прибра се брат ми и неговите приятели. Хвърлиха върху мен якетата си и почнаха да ме ритат.

15.20 Майка ми се прибра, срита купчината дрехи, по стона разбра че там има някой.

15.30 Майка ми ме развърза и ме изпрати за хляб.

16.00 Стоя в магазина и си чакам реда, до мен стоята някакви гологлави деца и ме гледат странно (сигурно ми завиждат за значките).

16.10 Сритаха ме и ми взеха всичките пари. Опитах се да стана, но ми падна една значка - сложих си я пак.

16.20 Прибрах се, майка ми ме преби и отиде за хляб.

16.30 Закъснях за срещата с емовете.

16.35 Те ми казаха, че крясъка ми не е истински.

16.37 Падна ми значка

16.40 Сдобрих се с емовете, стоим и плачем.

16.55 До нас мина пънк. Казахме му, че е тъпанар, а той ни напсува. И ние цялата тайфа (25 човека) го пребихме. Леле колко сме истински!!!

17.10 Дойдоха 10 пънка, пребиха ни и си тръгнаха. СЛАБАЦИ!!!

17.30 Събрахме стотинки за един литър бира. Колко сме истински!!!

17.32 Продавачката не иска да ни даде бира. What's the *цензура*???

17.35 Уговорих я, и си купихме 2 литра бира. ( Йупиииииииии ние сме най-истински от всички)

17.50 Тъкмо щяхме да пием и дойде малката ми сестра със 4 пънка и ни взеха пиенето...

18.00 Минаваха 3 момичета, аз почнах да им намигам. Те дойдоха и ми казаха, че съм слаботелесен и *цензура*. Само колко съм сексииии, те ме искат и ми завиждат, че моя грим е по-хубав от техния.

18.15 Владо каза, че е цепеняк и изпадна в депресия.

18.20 Видяхме сватба. Саня каза, че булката е в бяло, защото е девствена.

(решихме от утре да носим бяло)

18.30 Прибрах се вкъщи и седнах да гледам анимации.

19.00 Анимацията свърши, седнах да пиша предсмъртно писмо.

19.20 Слушам Tokio Hotel, най-яката емо-група.

20.00 Прибра се малката ми сестра - срита ме и излезна...

21.00 Мама ми каза да лягам да спя. "Мамо аз съм вече на 17, може ли да си обръсна краката?"

21.05 Получих по задника от майка ми. Лежа и се опитвам да заспя. *цензура*!!!

21.10 Не ми се спи. Я чакай да си намеря лакираните нокти.

21.15 Погризах малко лак и заспах.

Вторник:

5.00 Сестра ми се прибра.......
black_vi
black_vi

Брой мнения : 547
Join date : 05.04.2008
Age : 31
Местожителство : kazanlak

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  Lolalit Чет Юни 26, 2008 11:37 pm

Laughing Laughing 24
Lolalit
Lolalit

Брой мнения : 1
Join date : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  black_vi Чет Юни 26, 2008 11:51 pm

8.43 I hate my life. Стоим с емо-тата заедно и 5-мата плачем.

9.00 Седя в час и плача.

9.10 Изгониха ме от час, стоя в коридора, плача..

9.15 Отивам до тоалетната.

9.16 Стоя в тоалетната, за да се изпикая. Започнах да плача и забравих да *цензура*..
Laughing Laughing Laughing
black_vi
black_vi

Брой мнения : 547
Join date : 05.04.2008
Age : 31
Местожителство : kazanlak

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  bIb Пет Юни 27, 2008 10:51 am

xhaxhaxhahxhaxhahxahxhahxhahxahxahxhahxahxhahxhaxhahxhaha yeee !! mnoogo pravilno .. !
Znaete li kakvo pravqt 5 emo-ta v edna staq ? 4-te stoqt v ygyl4etata i se depresirat a petoto stoi v sredata pla4e i si reje venite,za6toto nqma ygyl4e za nego .. Laughing Laughing Laughing Laughing cheers tez deca ne sa dobre .. az imam edno malko na 13-14 takova .. i po princip sym mn mn dobra v ute6eniq i davane na syveti .. nqma brat4e .. takava ve4na depresiq ne bqh vijdala .. Suspect i to nqkvi systoqniq izmisleni, samo zaradi modata .. eii na kyde otiva toq svqt .. tez deca .. No
bIb
bIb

Брой мнения : 221
Join date : 05.04.2008
Age : 33

http://www.impulse.bg/bIIb

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  bIb Пет Юни 27, 2008 10:51 am

bIb написа:xhaxhaxhahxhaxhahxahxhahxhahxahxahxhahxahxhahxhaxhahxhaha yeee !! mnoogo pravilno .. !
Znaete li kakvo pravqt 5 emo-ta v edna staq ? 4-te stoqt v ygyl4etata i se depresirat a petoto stoi v sredata pla4e i si reje venite,za6toto nqma ygyl4e za nego .. Laughing Laughing Laughing Laughing cheers tez deca ne sa dobre .. az imam edno malko poznato na 13-14 takova .. i po princip sym mn mn dobra v ute6eniq i davane na syveti .. nqma brat4e .. takava ve4na depresiq ne bqh vijdala .. Suspect i to nqkvi systoqniq izmisleni, samo zaradi modata .. eii na kyde otiva toq svqt .. tez deca .. No
bIb
bIb

Брой мнения : 221
Join date : 05.04.2008
Age : 33

http://www.impulse.bg/bIIb

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  LilSnoOpY Пет Юни 27, 2008 11:11 am

БруталноОООО !!! bob
LilSnoOpY
LilSnoOpY
Admin

Брой мнения : 386
Join date : 27.03.2008
Age : 33

https://lilsnoopy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  p0pi_kz Пет Юни 27, 2008 2:56 pm

супер яко е ... мен емотата ме кефят от една страна но от друга не ..

аз също напоследък мн често се депресирам за простотии ..
ама кфо да се прави живот..
пък и стила им на обличане също мн ме радфа.. тфа да си окачен като циганин не е най-доброто решение .. но всеки си има стил wav
p0pi_kz
p0pi_kz

Брой мнения : 291
Join date : 21.04.2008
Age : 30
Местожителство : КаzanLъk ee

http://www.impulse.bg/devilish_inl0ve

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  awake Пон Юни 30, 2008 11:41 am

chuvah skoro che na 8 avgust e den za masov boi na Emo-ta. Mislq da se pokriq che she zema da si izqm boq nqkade bounce . Inache men Emo modata ne mi prechi . Haresva mi stila im na oblichane no ne i stila na mislene. Muzikata koqto slushat e unikalno qka az slusham mnogo Emo bands ama ne sam postoqnno depresiran ;]. Tehniq problem e che se nujdaqt ot vnimanie za tva taka se depresirat i se rejat i kvo li ne. Kato vsqka moda taka i taq she otmine skoro , ili pone se nadqvam shtoto inache nqma da ostanat mnogo fenove na Emo muzikata i she zemat da mi zatriqt polovinata ot liubimite bandi Rolling Eyes
awake
awake

Брой мнения : 70
Join date : 19.04.2008
Местожителство : At The Top Of The World

http://www.myspace.com/comat0se

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  black_vi Пон Юни 30, 2008 11:49 am

I men mn me kefi stila im ..ne bih se obli4ala taka no me radva da vidq nqkoi emo. Samo mi e mn banalno tva s istoriite za rqzane na veni.. depresii i tnt. No puk pone 80% ot emotata v BG izpolzvat stila no ne i psiho glupostite.... poznavam mn emota i nikoi ot tqh ne e nito depresiran...nito si e rqzal veni... Shocked Wink
black_vi
black_vi

Брой мнения : 547
Join date : 05.04.2008
Age : 31
Местожителство : kazanlak

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  awake Пон Юни 30, 2008 11:57 am

togava ne poznavash emota Smile ima drug termin za horata koito se oblichat v emo style a ne spodelqt nachina na mislene proveri v internet za hora narecheni Scene .
awake
awake

Брой мнения : 70
Join date : 19.04.2008
Местожителство : At The Top Of The World

http://www.myspace.com/comat0se

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  black_vi Пон Юни 30, 2008 11:59 am

Rolling Eyes Laughing sigurno si prav
black_vi
black_vi

Брой мнения : 547
Join date : 05.04.2008
Age : 31
Местожителство : kazanlak

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  awake Пон Юни 30, 2008 12:35 pm

сигурно съм прав да... Smile все пак аз самия обичам да казвам че съм Scene Smile
awake
awake

Брой мнения : 70
Join date : 19.04.2008
Местожителство : At The Top Of The World

http://www.myspace.com/comat0se

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  p0pi_kz Пон Юни 30, 2008 1:13 pm

тфа е мн лудо
p0pi_kz
p0pi_kz

Брой мнения : 291
Join date : 21.04.2008
Age : 30
Местожителство : КаzanLъk ee

http://www.impulse.bg/devilish_inl0ve

Върнете се в началото Go down

Денят на едно Емо! Empty Re: Денят на едно Емо!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите