LilSnoopy Corporation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интересни писма

3 posters

Go down

Интересни писма Empty Интересни писма

Писане  p0pi_kz Пет Юни 27, 2008 7:28 pm

Здравей, скъпа дъще! Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб. Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти да бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво.

Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото на седмицата валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни. Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги отрязах.

Заший си ги обратно, сложила съм ги в десния джоб на палтенцето.

Баща ти си намери нова работа. Сега под него са 500 човека! Коси тревата на гробищата. Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е бебето, така че засега не мога да ти кажа, чичо или леля

ще ставаш. Ако е момиче, сестра ти иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама. С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а ключовете останаха вътре.

Наложи му се да се върне пеша до вкъщи (10 километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от колата. Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я срещнеш, нищо не й казвай.

Мама P.S. : Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик.
p0pi_kz
p0pi_kz

Брой мнения : 291
Join date : 21.04.2008
Age : 30
Местожителство : КаzanLъk ee

http://www.impulse.bg/devilish_inl0ve

Върнете се в началото Go down

Интересни писма Empty Re: Интересни писма

Писане  LilSnoOpY Пет Юни 27, 2008 7:51 pm

хахахахахахаха thumbs
LilSnoOpY
LilSnoOpY
Admin

Брой мнения : 386
Join date : 27.03.2008
Age : 33

https://lilsnoopy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Интересни писма Empty Re: Интересни писма

Писане  black_vi Пет Юни 27, 2008 9:54 pm

24 lol! mn qkoo
black_vi
black_vi

Брой мнения : 547
Join date : 05.04.2008
Age : 31
Местожителство : kazanlak

Върнете се в началото Go down

Интересни писма Empty Re: Интересни писма

Писане  p0pi_kz Съб Юни 28, 2008 12:54 pm

" Скъпа мамо!

Не се тревожи,аз заминах със своя нов приятел.Най-после намерих мъжа на мечтите си!Има обици по цялото тяло и халка на устните,освен това и огромен мотоциклет!Но мила мамо,това не е всичко ... Бременна съм и Ахмед каза,че ще бъдем много щастливи в неговия старичък фургон сред гората.Той иска много деца и аз мечтая за същото.Най-накрая разбрах,че марихуаната на никого не вреди и затова ще направим малка плантация в гората както за себе си,така и за прителите на Ахмед.Те пък ни обещаха,че ще ни снабдят с кокаин и екстази.Молясе учените по-бързо да намерят лекартсво против СПИН-а,защото Ахмед се влошава със всеки изминал ден,той заслужава по-добра участ!Не се притеснявай мила мамо,вече съм на 15и мога сама да се погрижа за себе си.Ще се опитам по някакъв начин да ти дойда на гости,за да ти покажа внука!!!

Твоя дъщеря .. Ани


P.S.Скъпа мамо,това беше шега!Аз съм на гости у съседка .Исках просто да ти напомня,че има много по-лоши неща от писмото от директора на училището и заповедта за изключване,което ще намериш в горното чекмедже на масата.С любов,Ани!" lol! lol!
p0pi_kz
p0pi_kz

Брой мнения : 291
Join date : 21.04.2008
Age : 30
Местожителство : КаzanLъk ee

http://www.impulse.bg/devilish_inl0ve

Върнете се в началото Go down

Интересни писма Empty Re: Интересни писма

Писане  black_vi Съб Юни 28, 2008 1:29 pm

hahahaxaxaxaxa Laughing 24 lol!
black_vi
black_vi

Брой мнения : 547
Join date : 05.04.2008
Age : 31
Местожителство : kazanlak

Върнете се в началото Go down

Интересни писма Empty Re: Интересни писма

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите